Rüyada Kafirler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kafirler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kafirler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kafirler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kafirler görmek ne anlama gelir? Rüyada Kafirler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kafirler dini rüya tabirlerinde Kafirler anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında hanesine kafirlerin girip, kendisine fenalık yapmak istediklerini görene, düşmanları kötülük yapmak isterler. Kafirlerden biri tarafından esir edilen, şiddetli bir üzüntüyle karşılaşır. Kafirlerin yanında rehin olduğunu gören, ya önce küfre sapar, sonra doğruyu bulur yahutta vefat eder. Müslümanken kafir olduğunu gören, küfre meyleder. Bir müşrikin müslüman olduğunu ve onun ölümden bahsettiğini görmek; müslüman olarak öleceğine işarettir. Sayet konuşmaları dine aykırı ise, Islama muhalif olacağına delalettir. Müslüman olsa bile, bunda sebat etmez. Kalıcı olmaz.
Cabir'ül Mağribi şöyle diyor; Rüyada bir müşrikin Cennete girdiğini yahut Kıbleye dönerek Namaz kıldığını veya Allah'a şükreylediğini vb. bir hal görmek; onun müslüman olacağına işarettir.
Cafer-i Sadık'a göre, dindar bir insanın rüyasında müşrik görmesi; ilim sahibi olacağına ve düşmanına galip geleceğine işarettir. Dinden uzak bir insanın aynı rüyayı görmesi, batıla sapmış insanlarla ahbaplık edeceğine delalettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna