Rüyada Isim Değişikliği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Isim Değişikliği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Isim Değişikliği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Isim Değişikliği görmek ile alakali tabirler, Rüyada Isim Değişikliği görmek ne anlama gelir? Rüyada Isim Değişikliği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Isim Değişikliği dini rüya tabirlerinde Isim Değişikliği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında ismini fena bir adla değiştirdiğini gören ve büyük bir ayıp yapar yahut hastalanır. Ismini daha iyisiyle değiştiren makam ve itibara kavuşur.
Bazı tabircilere göre, Abdurrahman ve Abdullah gibi Cenab-ı Hakk'a mahsus isimerden birini alan, Allah'ın yardımına mazhar olur. Rüyasında aldığı isim, Muhammed ve Yunus gibi büyük peygamberlere ait ise, yorum dindar-lar için müjde ve hayır, günahkarlar için gülünç duruma düşmektir. Adi hayvanlara ait bir isimle çağırıldığını görmek; cehalet ve fesada, kötülüğe, dinsizliğe işarettir. Yahudi ve hıristiyanlara mahsus bir isme sahip olmak; kötü bir hayata delalet eder. Bu rüyada, isimle hitapta bulunan kişinin nüfuz sahibi olması şarttır. Rüyayı görene seslenen itibarlı biri değilse; tabire lüzum yoktur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna