Rüyada Incil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Incil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Incil Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Incil görmek ile alakali tabirler, Rüyada Incil görmek ne anlama gelir? Rüyada Incil nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Incil dini rüya tabirlerinde Incil anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Müslüman birinin yanında İncil görmesi zühd ve takvaya, inzivaya çekilmeye, bir işten dolayı iftiraya uğramaya, İncil-i Şerif'i görmek türlü ilimlere ve hasta için sağlığına kavuşmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Incil'i bakarak okumak; hıristiyanlardan menfaat temin etmektir. Incil'i ezbere okuyan; batılla meşgul olup, Hakk'tan ayrılır. Hıristiyanlara dost olur.
Abdulgani'en Nablusi demiştir ki: Yanında Incil olduğunu gören müslüman, kendini ibadete verir. Dünyadan uzaklaşır. Rüya sahibi devlet idaresindeyse, düşmanını kahreder. Bu rüya bazen yalanla ve namuslu kadınlara iftira atmakla da yorumlanır.
Ibn-i Kesir ve Nafi şöyle diyorlar: Yanında Incil olduğunu gören mahkemedeyse, yalancı şahitlik yapar veya münasebetsiz sözler söyler. Eğer hastaysa, şifaya kavuşur.
Ibn-i Fuzale'ye göre, Incil gören, geometri ilmini öğrenir yahut bilmediği şeyleri alimlerden nakleder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna