Rüyada Imar Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Imar Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Imar Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Imar Etmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Imar Etmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Imar Etmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Imar Etmek dini rüya tabirlerinde Imar Etmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Mescid'ül Haram, Mescid-i Nebevi ve Beyt'ül Mukaddes'ten birinde tamirat yaptığını gören, Allah katında makbul sayılacak bir iyilikte bulunur. Kıymeti ve makamı yüksek olur. Dünya işlerinde temkinli davranır. Bir camii ve mescidi Allah (C.C.) rızası için tamir eden; dindarlar zümresine katılır. Sevaba nail olur. Mescid, minare, tekke gibi bir yerin ma'mur olduğunu görmek; Islamda kuvvettir. Bir rivayete göre, o bölge hükümdarının selametidir.
Cafer-i Sadık (R.A.) buyurmuştur ki: Bu rüya, dört türlü tabir olunur. Bunlar: Dünya işlerinde kolaylık ve iyilik, hayır ve menfaat, murada nail olmak, ticaret ve kazançta genişlik. Bir kemer yaptığını gören, cariye alır. Tamir edilmesi icap etmeyen bir yeri imara çalışan, nefsine kaldıramayacağı şeyi yükler.
Kirmani diyor ki: Bir aş evini veya bunun gibi bir hayır müessesesini imar eden, ahireti istiyorsa; güzel ameller işler. Dünyadan talebi varsa; refaha çıkar. Bir evi yahut içinde oturulacak başka bir şeyi imar eden, haram veya helal bir kadınla beraber olur. Vefat etmiş babasının bir şeyi tamir edip yükselttiğini gören; merhumun her haline varis olur. Sayet babası hayatta ise, rüya ona aittir. Evinde veya bulunduğu mahalde işçilerin çalıştığını gören, akrabalarıyla düşman olur yahut bir dostundan ayrılır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna