Rüyada Ibrik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ibrik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ibrik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ibrik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ibrik görmek ne anlama gelir? Rüyada Ibrik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ibrik dini rüya tabirlerinde Ibrik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Hizmetçiye, bereket ve mirasa, sıhhat ve uzun ömre, halime kadın için erkek çocuğa, günah işleyenin tövbe etmesine, Birçok ibriği bir yerde görmek güzel ameller işlemeye ve bereketli kazanca delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibrik rüyası hizmetçiye delalet eder.
Cafer-i Sadık bunu şunlarla ifade ediyor: Zevce, hizmetkar, cariye, dinde olgunluk, sağlık, uzun ömür, mal, ni'met, hayır, bereket ve miras.


MollaCami Tabiri : Rüyada ibrik görmek, günahkar için bir tevbeye, hamile için ise erkek çocuğa işarettir. Bazen de gizlilikleri biten bir erkek çocuğa alamettir. ibrikleri bir araya toplamak, Cennete gitmeye sebeb olacak güzel amelleri işlemeye, işaret eder.Rüyada, ibriğin kıymetinin yüksek oldugunu gören kimsenin kıymeti ve şanı yüksek olur.İbrik, oyuna, gülme ve kahkahaya da işaret eder.İbriğe benzeyen kap kacakların tabiri de böyledir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna