Rüyada Izgara Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Izgara Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Izgara Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Izgara görmek ile alakali tabirler, Rüyada Izgara görmek ne anlama gelir? Rüyada Izgara nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Izgara dini rüya tabirlerinde Izgara anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada ızgara görülmesi; kocasının malını korumayan ve zayi eden bir kadına veya hizmetçiye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ızgara ile bir şey pişirdiğini görmesi; o kimsenin hanımı veya hizmetçisi sebebiyle cebinden para çıkacağına işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Kullanılmayan ve pas tutan ızgara cimriliğe, kalp katılığına, Izgarayı temizlemek tövbe etmeye, Izgarada bir şey pişirmek, gizi şeylerin açığa çıkmasına yahut misafire , Kullanılan ve temiz ızgara cömertliğe, zor işlerin kolaylaşmasına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya müsrif bir kadınla veya efendisinin malını israf etmekten çekinmeyen hizmetçiyle tabir olunur. Izgarayla bir şey pişirdiğini gören, karısı yahut hizmetçisi yüzünden suçlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada ızgara görmek kocasının malını israf eden kadına işarettir. Rüyada ızgara görmek zarar, felaket ve sıkıntıya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna