Rüyada Hucurat Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hucurat Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hucurat Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hucurat Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hucurat Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Hucurat Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hucurat Suresi dini rüya tabirlerinde Hucurat Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Hücürât Sûresi'nin tamamını veya bir kısmını okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin toplum içinde sevileceğine ve saygı göreceğine, kendisine her zaman itaat edilerek sözünün dinleneceğine, kimsenin kötü olması ve zararını istemeyeceğine, tanısın veya tanımasın herkese hayrının ve iyiliğinin dokunacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin (R.A.) buyuruyor ki: Rüyasında bu sure-i Serife'yi tamamen veya kısmen okuyan veyahut okunduğunu gören, halk arasında muteber ve muhterem olur. Onlar tarafından sözü dinlenir.
Kirmani demiştir ki: Ilahi emirlere uyar. Halkın, Allah'ın buyruklarına uymaları ve bu sayede zarardan kurtulmaları için gayret eder.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Akrabalarına yardım eder, onlara iyilikte bulunur. Böylelikle halkın sevgisini kazanır.
Abdulgani diyor ki: Kur'an-ı Kerim'deki yasaklara uyar.
Ibn-i Kesir ve Nafi'ye göre, Akrabalarına ve arkadaşlarına iyilik eder. Halk arasında dindarlığı ile tanınır. Birçok sevap kazanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna