Rüyada Hububat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hububat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hububat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hububat görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hububat görmek ne anlama gelir? Rüyada Hububat nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hububat dini rüya tabirlerinde Hububat anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında hububat ticaretiyle meşgul olduğunu görmesi; o kimsenin ileri görüşlü, medenî cesaret sahibi bir kimse olduğuna yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Her çeşit hububat, bunların sıkılmış yahut öğütülmüş şekilleri rızık ve helal mala delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bazı tabircilere göre, hububat görmek; her halükarda üzüntüdür. Tarlaya ekmek; onun azalacağına, saklamak; pahalanacağına delalet eder.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Hububatta kurtlanma vb. bir hal görmek; kıymetinin artacağına delalet eder. Ölmüş birinin diri bir adama hububat vermesi, ucuzlayacağına işarettir. Hardal, çörek otu gibi ilaç olarak ta kullanılan hububatı görmek; hayır ve şifadır. Birkaç çeşit hububatı karışık durumda gören, karmakarışık konuşur, söylediklerinden kimse bir şey anlamaz. Bazı tabirciler için bu, fena bir rüyadır. Bir kısmı ise, aşure gibi pişirilmiş olduğu takdirde, hayır ve berekete delalet ettiğini söylemişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna