Rüyada Hokkabaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hokkabaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hokkabaz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hokkabaz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hokkabaz görmek ne anlama gelir? Rüyada Hokkabaz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hokkabaz dini rüya tabirlerinde Hokkabaz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bir hokkabaz görülmesi; hile yapan, bâtıl işlerle meşgul olan ve kötü şeyleri yapmaya meyilli bir kişi ile tabir olunur. Bir yoruma göre de rüyada hokkabaz görülmesi; kötü niyetle yorumlanır. Bir hokkabazın rüyasında hokkabazlık yaparak etrafındaki insanları güldürdüğünü görmesi; o kimsenin işini yaptırdığı kimseler tarafından aldatıldığına ve birtakım menfaatler elde ettiklerine işaretle tabir olunur. Bir başka tabire göre rüyanızda hokkabazlık yaparak ilginç şeyler sergileyen bir hokkabaz görmeniz; kötü niyetli düşmanlarınıza er geç üstün geleceğinize işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Kötü ahlaklı, yalan ve maskaralıklarla mesgul olan kimseye, Hokkabazlık yaptığını görmek yalan uydurmaya, ara bozmaya ve fitne çıkarmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada hokkabaz görmek; hilekar, batılla ve çirkin şeylerle uğraşan bir adama delalettir.


MollaCami Tabiri : Hokkabaz görmek, zina eden kadına veya hizmetçiye işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna