Rüyada Hizmetçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hizmetçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hizmetçi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hizmetçi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hizmetçi görmek ne anlama gelir? Rüyada Hizmetçi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hizmetçi dini rüya tabirlerinde Hizmetçi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Güzel geçime, şeref ve yüceliğe, Hizmetçi olduğunu görmek, hizmetinde bulunduğu yerin efendisi olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kadın hizmetçi.)


Seyyid Süleyman : Ücret mukabili hizmet eden birini rüyada görmek; bazen hayır, bazen şerdir (köle ve cariye hariç). Bir kısım tabirciye göre, memuriyet, vazife, şeref ve kudretle yorumlanır.
Rüyasında büyük bir zatın hizmetçisi olduğunu gören, ni'met ve devlete nail olur. Böyle mühim bir şahsiyetin, birine hizmetkar olduğunu görmek; onun makamını kaybedeeceğine delalet eder. Memursa, azledilir. Zenginse, fakir düşer. Kahya olduğunu gören; ehilse, zamanın idarecilerine müşavir olur. Böyle bir makam için uygun değilse bile, haline göre bir yere gelir, nüfuz sahibi olur. Sözü dinlenir.
Vekilharçlık yaptığını gören, bol rızka kavuşur. Geçimi kolay olur. Bir rivayete göre, eline hırsızlık vb. bir yolla haram mal geçer. Kilerci olmak; vekilharçlık gibi yorumlanır. Aşçıbaşı olan, fakirleri doyurmayı başarır. Birçok kimse, ondan faydalanır. Aşçı çırağı olan, hayra yardım eder. Fakirlere faydalı olmayı teşvik eder. Bu sayede sevap kazanır.
Bakanlar katında kapıcı olan, hayır yapılmasını engeller. Han, mağaza gibi bir yerde aynı vazifeyi yapan, halka kolaylık gösterir. Bu sayede güzel bir şöhret yapar. Bu işlerde çalışanları görmek ve onlarla konuşmak; aynı suretde tabir olunur.
Evinde hizmetçiler gören, layıksa büyük mevki sahibi olur. Memuriyetten azl edilmişse, vazifesine tekrar kavuşur. Memursa yerinde yükselir. Zenginse, serveti artar. Fakirse, zengin olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna