Rüyada Hindistan Cevizi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hindistan Cevizi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hindistan Cevizi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hindistan Cevizi görmek ne anlama gelir? Rüyada Hindistan Cevizi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hindistan Cevizi dini rüya tabirlerinde Hindistan Cevizi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada hindistan cevizi görülmesi; batıl ilimlerle uğraşan bir kişi ile yorumlanır. Rüyanızda hindistan cevizi yediğinizi görmeniz; batıl ilmi tasdik edeceğinize, bir yoruma göre de Hindistan cevizi görülmesi veya yenilmesi; kalbi katı, kaba bir adamla veya hindli bir kadınla yorumlanır. İbn-i Kesîrin yorumuna göre: Rüyanızda hindistan cevizi görmeniz; bir müneccim tarafından gelecek hayra yorumlanır. Bir yoruma göre de hindistan cevizi iri yarı bir hizmetçiye işarettir. Rüyanızda hindistan cevizi yediğinizi görmeniz; sizin dini yönünüzün kuvvetine, dualarınızın Allah tarafından kabul olunduğuna, kişinin rüyasında hindistan cevizi yediğini ve bundan hiç kimseye vermediğini görmesi; o kişinin bilgin birisi olduğuna ve fakat bu bilgisinden kimsenin istifade edemediğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Ceviz.


Seyyid Süleyman : Hindistan cevizi bir müneccim(*) tarafından gelecek mala delalet eder. Bir rivayete göre, rüya sahibi müneccimin sözüne değer verir. Sayet cevizi yerse, o sözü tasdik eder. Merhametsiz bir adama da delildir.
Başka bir görüşe göre, hindistan cevizi iri yarı bir adama yahut Hintli bir cariyeye işarettir.
Cevz-i bevva denilen Hint cevizi yediğini gören, dine bağlı olur. Dini ilimlerin tahsilini yapar. Bu cevizi yemeyen, ilim tahsil etmez ve kimseye faydalı olmaz.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna