Rüyada Hristiyan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hristiyan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hristiyan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hristiyan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hristiyan görmek ne anlama gelir? Rüyada Hristiyan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hristiyan dini rüya tabirlerinde Hristiyan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında hıristiyan olduğunu gören, dalalete düşer, bid'ate sapar. Hıristiyan gören ise, düşmanına galip gelir. Bir hıristiyanın müslüman olduğunu görmek; onun islamı seçeceğine yahut vefat edeceğine işarettir.
Hıristiyanlarla oturup kalktığını gören, onlara tamamiyle meyleder. Harbeden birinin hıristiyan görmesi, zafere ulaşacağına delalet eder. Bir hıristiyanın başka bir dine girdiğini görmek; onun kendi milletine vefalı olmadığını gösterir. Hıristiyanın minder, mihrab gibi islama mahsus bir yere çıktığını vb. bir durum görmek; üç türlü yorumlanır. Buna göre ya onun başına bir musibet gelir, ya o bölgede dinsiz biri büyük makam sahibi olur veya aynı mahalde bid'at zuhur eder ve islama riayet edilmez. Hıristiyanın Harem-i Serif'e girmesi, islamı tercih edip, emniyete kavuşacağına işarettir.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Dindar bir insan rüyasında hıristiyan olduğunu görürse, amcasından yahut halasından mirasa konar. Dinden uzak bir insanın aynı rüyayı görmesi, Allah'ın ni'metlerine küfretmesidir. Hıristiyan olduğunu ve önündeki yiyeceklerden yemediğini gören, günah işler ve Allah'ın takdirine razı olmaz.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna