Rüyada Güve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Güve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Güve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Güve görmek ile alakali tabirler, Rüyada Güve görmek ne anlama gelir? Rüyada Güve nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Güve dini rüya tabirlerinde Güve anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda elbiselerinizi güve yediğini görmeniz; evinizde veya iş yerinizde çalışanların sizin haberiniz olmadan size zarar verecek hareketlerde bulunduklarına, mallarınızı azar azar çalarak sattıklarına, eşyalarınızı veya takımlarını iyi kullanmadıklarına delalet eder.Kişinin rüyasında bir kitabı veya bir kağıdı güve yediğini görmesi; hayra yorumlanmaz. Özellikle rüyada güve görülmesi hiç bir zaman hayra alâmet değildir. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyada güve görülmesi; keder hastalığa maruz kalınacağı ile yorumlanır. Böyle bir rüya iyi değildir. Bir yoruma göre de eşyada eksikliğe delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Eşya yahut gıda maddesi üzerinde görülen güve gam, keder ve hastalığa, Bir şeyi güvenin yediğini görmek o şeyde meydana gelecek eksikliğe delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında yemek veya eşya üzerinde güve gören, üzülür yahut hastalanır. Bu iyi bir rüya değildir. Ayrıca güve, eşyada meydana gelecek eksikliktir. Bir kitabın veya kağıdın güve tarafından yenmesi, hiç bir zaman hayra yorulmaz.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna