Rüyada Güreş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Güreş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Güreş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Güreş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Güreş görmek ne anlama gelir? Rüyada Güreş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Güreş dini rüya tabirlerinde Güreş anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kişinin rüyasında bir meydanda bir pehlivan ile güreş tuttuğunu görmesi; o kimsenin gerek iş hayatında ve gerekse aile içindeki birtakım problemlerini çözmek için büyük bir mücâdele içine gireceğine, eğer güreşi kazanırsa bu mücâdelede üstün geleceğine, kaybederse bu mücâdelede de kaybedeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Güreş sporu münakaşaya, İnsanın kendinden zayıf bir hayvanla güreş tuttuğunu görmesi görmesi durumunun rakiplerinden ve akranlarından iyi; aslan, kaplan vs. gibi güçlü hayvanlarla güreşmesi, halinin zayıflığına, Güreşte yenmek mağlubiyete, mağlubiyet isee yenmeye; Güreşte yere yıkılmak hastalanmaya, bu rüyayı hasta bir kimse görürse iyileşmesine, Hasta bir kimse ile güreştiğini ve onu yendiğini görmek hastanın vefat etmesine, Müslüman olmayan biriyle güreşmek düşmana galip gelmeye; Bir kadının rüyada Rasülullah (s.a.v.)'in kendiseyle güreştiğini ve efendimizin kendisini yere yıktığını görmesi, o kadının kocasının ölmesine; kadının ise başka biriyle tekrar evlenmesine, Bir hayvanla güreştiğini ve onu öldürdüğünü görmek düşeceği bir sıkıntıdan kurtulmaya, Güreş bazen güç ve kas gücüne, kaba kuvvete; bir yerde güneş müsübakası olduğunu görmek orada kurulacak panayır vs. dolayısiyle canlılık ve hareketlilik olmasına yahutsevindirici bir durumun meydana çıkmasına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Cin, şeytan ve hayvanla güreştiğini gören hücum etmişse; rüya, galibiyetle yorumlanır. Iki insan arasındaki güreşte hücum eden mağlup olur. Yani, düşmanına yenilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna