Rüyada Gurbet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gurbet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gurbet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gurbet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gurbet görmek ne anlama gelir? Rüyada Gurbet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gurbet dini rüya tabirlerinde Gurbet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yurdundan ayrılarak gurbete gittiğini görmesi; o kimsenin gözünde büyüttüğü işlerini başladıktan sonra kolay bir şekilde halledeceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Rüyada gurbette olan birinin geldiğini görmek; ondan sevinilecek bir haber almaktır. Bir rivayete göre, onunla çabucak kavuşmaktır. Kendisinin gurbete gittiğini gören; ya uzağa gider yahutta hasretini çektiği kişiden haber alamaz.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Kayıp olan bir kimsenin seferden döndüğünü görmek; işlerde kolaylıktır. Beklenen bu yolcunun mal ve ni'metle gelmesi, fetih ve hayırdır. Fakat, gelenin yüzü asık, eli boşsa yorum üzüntüdür.
Ismail El Eş'as diyor ki: gurbetteki yolcunun çıplak olarak geldiğini görmek; onun yolda soyulacağına işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada gurbete çıkmak, para ve mal elde etmeye işaret eder. Bazı tabirciler gurbet sevdikleriyle bir araya gelmektir, demişlerdir. Gurbete düşmek bir şehirden diğer bir şehire nakletmeye de işaret eder. Gurbete düşmek yalnızlık ile de tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna