Rüyada Göz Kırpmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Göz Kırpmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Göz Kırpmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Göz Kırpmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Göz Kırpmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Göz Kırpmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Göz Kırpmak dini rüya tabirlerinde Göz Kırpmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında birine göz kırptığını veya kendisine göz kırpıldığını görmek; üç türlü tabir olunur. Bunlar; gizli iş, alay, hacetten kurtulmaktır.
Ihtiyar bir kadının kendisine göz kırptığını görenin, talihi parlak olur. Ihtiyar bir kadına göz kırpan; dünya ni'metlerini sever. Genç bir kadına göz kırpmak; karşı cinse düşkünlükle yorumlanır. Genç bir kadının göz kırpması; rüya sahibinin nefsine esir olacağına işarettir.
Bir topluluğun diğerine göz kırptığını görmek; halk arasında gizli bir iş döndüğüne delalettir. Tanınmış bir şahsa göz kırpan; ondan yardım ümit eder. Böyle bir kişinin kendisine göz kırptığını gören, o zat sayesinde işlerini yoluna koyar. Meçhul bir kişiye göz kırpmak veya onun kendisine göz kırptığını görmek; rüya sahibinin bir adamı aldatacağına işarettir veya göz kırpan şahıs, rüyayı göreni aldatır, onunla alay eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna