Rüyada Fıskıye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fıskıye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fıskıye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fıskıye görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fıskıye görmek ne anlama gelir? Rüyada Fıskıye nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fıskıye dini rüya tabirlerinde Fıskıye anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri :


Seyyid Süleyman : Evinde bir fıskıye olduğunu görmek; bol kazanç, rahat ve genişliktir. Bir rivayete göre fıskıye, kadınla tabir olunur. Hükmü havuz gibidir. Bir fıskıyenin bozuk olduğunu görmek; geçim ve rahatta durgunluğa işarettir. Bazılarına göre fıskıye, cariyeye delalet eder. Hanesinde süslü, suyu bol ve mükemmel bir fıskıye gören, zengin, güzel ve ahlakı sağlam bir kadınla evlenir yahut kıymetli bir cariye satın alır. Fıskıyenin kuruması iyi değildir.
Abdulgani'en Nablusi Rahmetullah diyor ki: Fıskıye, insanı günahlardan koruyan şeylere tabir olunur. Bir kavle göre fıskıye görmek; güzel, iyi ahlaklı ve muteber bir kadına delalet eder. Sayet fıskıyede su varsa; temsil ettiği kadın zengindir. Susuz fıskıye; fakir ve kısır bir kadının sembolüdür. Bir rivayete göre evde fıskıye görmek; o hane halkının üzüntülerine işarettir. Ayrıca bu insanların, çok yalancı ve çok günahkar olduklarını gösterir.
Bazıları demişlerdir ki: Rüyasında bir evdeki fıskıyeden berrak ve saf su fışkırdığını görmek; o hanede feyiz, bereket refah ve servet hasıl olacağına delalettir. Fıskıyenin suyu bulanıksa anılan bu mal, haramdan elde edilecek demektir. Fışkıran su, etrafındaki adamları ıslatıyorsa; ev sahibinin servetinden halk da istifade eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna