Rüyada Fıçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Fıçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Fıçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Fıçı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fıçı görmek ne anlama gelir? Rüyada Fıçı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fıçı dini rüya tabirlerinde Fıçı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada fıçı görülmesi bollukla tabir olunur. Rüyanızda sırtınızda bir fıçı taşıdığınızı görmeniz; büyük bir kısmete erişeceğinize, rüyanızda boş bir fıçı taşıdığınızı görmeniz; sizin ferahlığa nail olacağınıza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bal fıçısı görmesi; halkın o kimseden faydalandığına, yağ fıçısı görmesi; hayır için para harcayacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : İçinde bal, yağ, su vs. gibi gıda maddesi bulunan fıçı ilminden ve dünyalığından faydalanılan kimseye, İçinde şarap, zift vs. bulunan fıçı günah ve fesatla meşgul birine delmalet eder.


Seyyid Süleyman : Fıçı, hangi yiyecek ve içeceğe mahsus ise; ona göre tabir olunur. Bal fıçısı; halkın ilminden faydalandıkları alime, yağ fıçısı; etrafındakilerin geçimi ve hayrat için malını sarfeden bir adama delalettir. Su fıçısı; halkın istirahatini temine çalışan bir zata veya günahkarlığıyla meşhur bir adama işarettir. Rüya sahibi, gördüğü fıçı kimi temsil ediyorsa; öyle bir adamla sohbet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna