Rüyada Felak Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Felak Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Felak Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Felak Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Felak Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Felak Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Felak Suresi dini rüya tabirlerinde Felak Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bir kişinin rüyasında Felâk Sûresini okuduğunu veya bir başka okuyandan dinlediğini görmesi; o kimseye eğer sihir yapılırsa tesir etmeyeceğine, illet ve hastalık nedir bilmeyeceğine ve dünyanın bütün şerlerinden emîn olacağına işaret eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Bu Sure-i Serifeyi rüyasında tilavet eden veya tilavet olunduğunu gören kimseye sihir yaparlar. Fakat, o bundan zarar görmez.
Kirmani diyor ki: Illet ve afattan kurtulur. Dünyanın şerrinden emin olur. Haset ve fesat kimseler rüya sahibine zarar veremez.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Hasetten yani kıskançlardan ve kadın şerrinden, emin olur. Bol rızka ve mala kavuşur.
Abdulgani ise şöyle söylüyor: Iyi hal sahibi olur. Duası kabul edilir ve düşmanına galip gelir. Insan ve şeytan şerrinden, haset edenlerin zararından muhafaza olur. Kıskanılacak kadar çok mala kavuşur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna