Rüyada Evlilik Talebi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Evlilik Talebi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Evlilik Talebi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Evlilik Talebi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Evlilik Talebi görmek ne anlama gelir? Rüyada Evlilik Talebi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Evlilik Talebi dini rüya tabirlerinde Evlilik Talebi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Bazı tabirciler demişlerdir ki: Rüyasında bir kadınla evlenmek istediğini gören; mal toplamak için gayret eder. Izdivac talebinde muvaffak olmuşsa, bu çalışmasından netice alır. Bekar bir kadına, gizli söz söylediğini gören; o kadınla evlenmek ister. Evli bir kadınla evlenmek isteyen; dünya malına talip olur ama, istediğine ulaşamaz. Evlenme talebi kabul edilen erkek; muradına erer, haceti karşılanır. Bir rivayete göre bu rüya, ferah, sevinç ve müjdedir.
Bir kadının kendisiyle evlenmek istediğini, rağbet ettiğini görenin talih yüzüne güler. Evlenmek istediği genç bir kadının buna razı olduğunu görmek; mal ve refahtır. Orta yaşlı bir kadına yaptığı evlilik teklifi kabul edilen, emlak ve başka gelirlere malik olur. Ihtiyar bir kadının izdivacına talip olup olumlu cevap almak; çok büyük servettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna