Rüyada Eşek [vahşi] Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eşek [vahşi] Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eşek [vahşi] Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eşek [vahşi] görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eşek [vahşi] görmek ne anlama gelir? Rüyada Eşek [vahşi] nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eşek [vahşi] dini rüya tabirlerinde Eşek [vahşi] anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyasında vahşi bir eşeğin üzerine doğru geldiğini gören; ganimet elde eder. Vahşi eşeğin arkasını dönüp gittiğini görmek ise; mal kaybıdır. Vahşi bir eşeğin üzerine binen, büyük bir günah işleyerek islamdan sapar. Sayet hayvan binicisine itaat etmezse o şahıs işlerinde güçlük çeker, üzüntü ve sıkıntıya uğrar.
Iki vahşi eşeğin birbirleriyle kavga ettiğini görmek; rüya sahibi yüzünden iki fasık yani günahkar insanın kavga edeceğine işaret eder. Vahşi bir eşeğin evine geldiğini görenin hanesine dinden uzak bir adam gelir.
Kirmani demiştir ki: Vahşi eşek; cahil ve ahmak bir adamdır. Etini yemek; çok mala delalettir. Üstüne bindiği vahşi eşeğin düştüğünü gören, istediğine nail olamaz. Gözleri kör bir vahşi merkebe binmek; çok şey kazanmak-tır. Vahşi eşek başı alan; çok mal alır yahut şerefli bir adamla sohbet eder, ondan hayır ve menfaat görür. Vahşi eşeğin derisi, tüyü, kemiği, eti; mal ve ganimettir. Sütü ibadet çokluğudur. Vahşi eşeğin kendisinden kaçtığını gören, islamdan ayrılır. Fesatlar zümresine intikal eder.
Bazı tabirciler için vahşi bir eşeğe binmek; haktan batıla sapmaktır. Böyle bir hayvanın etini yemek, sütünü içmek; şerefli bir adamdan menfaat görmektir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna