Rüyada Erkeklik Torbaları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Erkeklik Torbaları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Erkeklik Torbaları Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Erkeklik Torbaları görmek ile alakali tabirler, Rüyada Erkeklik Torbaları görmek ne anlama gelir? Rüyada Erkeklik Torbaları nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Erkeklik Torbaları dini rüya tabirlerinde Erkeklik Torbaları anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüya aleminde erkeklik torbaları görmek, kız çocuklarıyla, mal, maişet, hayat, ana para ve koruma, arka çıkma gibi manalarla yorumlanır. Görülen şey bu sembollere nispet edilerek tabir edilir.
Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Bu organlar insanın iki kızına işaret eder. Salah ve fesatla yani, dinde iyilik ve kötülük hakkındaki tabirleri onlarla alakalıdır. Bir rivayete göre bu organların büyük olması, düşman şerrinden kurtulmaya delalet eder.
El Salimi'ye göre adı geçen organlarına bir halel geldiğini gören, düşmanına mağlup olur. Onları bir kimsenin elinde görmek de aynı şekilde yorumlanır. Bu azalarının vücudundan acı vermeksizin ayrıldığını veya onları birine bağışladığını gören; bağışladığı şahsın doğacak evladıyla akraba olur. Organlarının koparıldığını görenin, evladı vefat eder.
Kirmani (R.A.) diyor ki: Bu rüya üç türlü tabir edlir. Sükun, evlat ve maişet.
Cabir'ül Mağribi (R.A.) bu rüyayı beş surette tabir ediyor. Bunlar: Yalnız erkek çocuk sahibi olmak, miras, düşmanın üstün gelmesi, az hareket ve emniyetin azalması. Bir rivayete göre bu rüya, kadın akrabalara delalet eder. Organlarının kesildiğini görenin hastası varsa; vefat eder. Başka bir görüş ise, bu rüyayı karı kocanın ayrılmasıyla yorumluyor.
Yine bazı tabircilere göre, bu organlarının kesildiğini görenin, malı zorla alır. Sayet rüya sahibinin malı yoksa nesli kesilir, rızkı tükenir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna