Rüyada Erkeklik Organı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Erkeklik Organı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Erkeklik Organı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Erkeklik Organı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Erkeklik Organı görmek ne anlama gelir? Rüyada Erkeklik Organı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Erkeklik Organı dini rüya tabirlerinde Erkeklik Organı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüya aleminde erkeklik organı; evlat, mal, güzel isim ve şöhrettir.Danyal (A.S.) buyurmuştur ki: Rüyada iki veya daha fazla organı olduğunu görmek; mal ve evlat çokluğuna delalettir. Fakat bu organın başkası tarafından kesildiğini gören; mal ve mülkünü kaybeder. Rüya sahibi organını kendisi keserse; evladı olmayacak demektir. Organında kuvvetsizlik görenin halk arasındaki itibarı azalır.
Ibn-i Sirin (R.A.) demiştir ki: Organının büyüdüğünü gören kimse, vezirlik ve emsali bir makamda ise; kudret, heybet ve haşmeti, tüccar yahut esnaf ise, alış verişi ve karı artar. Zenginse serveti çoğalır. Fakirse refah bulur ve maişeti düzelir. Bu rüya umumiyetle evlada işarettir. Fakat, organının küçüldüğünü ve inceldiğini görmek; yukarıda beyan olunan tabirlerin aksidir. Organını koparıp sonra tekrar yerine koyan, eskisi gibi olduğunu gören; evladını kaybeder, daha sonra yine bir çocuğu olur. Bir kimsenin organını emen yahut süt sağar gibi sağan; o şahıstan hayır ve menfaat temin eder.
Cabir'ül Mağribi'ye göre, bu organın hareket etmesi ve kalkması; malın artması, itibar ve hürmetin büyümesidir. Rüya sahibinin çok çocuğu olur. Ağrı olmadığı halde organının şiştiğini görmek dahi böyle tabir olunur. Ağrı olduğu takdirde rüya sahibi, malından ve evladından hayır görmez. Îtibarını kaybeder. Bir kimsenin erkeklik organına vuran; fena bir durumla karşılaşır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna