Rüyada Emmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Emmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Emmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Emmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Emmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Emmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Emmek dini rüya tabirlerinde Emmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir kadının memesini emdiğinizi görmeniz kadının malından istifade edeceğinize, kişinin rüyasında bir çocuğun meme emdiğini görmesi; o çocuğun rızkının bol olacağına, kişinin rüyasında emdiği memeden süt yerine kan geldiğini görmesi; o kimsenin haram yollardan mal kazanacağına işaret eder. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında başka birisinin kendisini emdiğini görmesi; o kimsenin kendi malından yararlanacağına, milletin malından istifade edeceğine böyle bir rüyanın görülmesi delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Birini emmek ondan mal almaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Süt.)


Seyyid Süleyman : Rüyada emmek; mal almaya delalettir. Bir kadının memesinden emmek; onun malından istifade etmeye işarettir. Bir kimsenin organlarından birini emmek; o şahsın malından hissedar olmaya delalet eder. Bir çocuğun meme emdiğini görmek; onun rızkının bol olacağını ifade eder. Çocuğun emdiği memeden süt yerine kan çıkarsa, haram mal kazanacak demektir.
Abdulgani'en Nablusi demiştir ki: Rüyasında başka biri tarafından emildiğini görenin malından, emen kişi faydalanır. Rüya aleminde birinin memelerini emdiğini gören, o şahsın karısının malından istifade eder. Burnundan emerse, onun parasından faydalanır. Uyluğundan emerse, emdiği kişinin ailesinin ve sülalesinin malından faydalanır. (Ayrıca Bkz. Süt Emmek ve Süt Emzirmek)


MollaCami Tabiri : Rüyada birisinin kendisini emdiğini görse, emen insan o kimseden mal alır. İki memesini emse, o insan o kimsenin hanımından mal alır. Eğer onun burnunu emse, o insan o kimsenin sevdiği birisinden mal alır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna