Rüyada Emirler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Emirler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Emirler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Emirler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Emirler görmek ne anlama gelir? Rüyada Emirler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Emirler dini rüya tabirlerinde Emirler anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Seyyid Süleyman : Rüya aleminde büyük emirlerden bir zatın saltanata geçtiğini görmek; (ehilse, şehzade gibi, böyle bir vazifeye layıksa) aynen çıkar. Ehil değilse bile, yüksek mertebelere ulaşır, itibar sahibi olur. Değeri artar. Rüyasında büyük bir emir olduğunu gören bu mertebe için liyakat sahibi ise; kudret, haşmet ve şerefi artar. Fakat, böyle bir makam için ehil değilse, bela ve mihnete duçar olur. Büyük emirlerden birinin bulunduğu makam-dan aşağı bir makama geldiğini görmek; itibar ve şerefinde meydana gelecek azalmaya işarettir. Büyük rütbeli bir emirin kendisine bir şey verdiğini veyahut iltifat ettiğini görmek; hükumet ve hükümdardan hayır ve menfaat sağlamaya delalettir. Rüya sahibi işinden azledilmiş-se, memuriyete döner. Tüccar ise hükumet ile iş yapar. Fakir ise, hükumetten yardım görür.
Bir emirin elinde kılıç, sür'atle yürüdüğünü veya ata binerek ilerlemekte olduğunu görmek; düşmana karşı zafer ve galibiyete işarettir. Emirin uyuduğunu görmek; onun, halkın meselelerine karşı lakayd olduğuna ve tembel hareket ettiğine delalettir. Hanesine bir emirin geldiğini görenin evinde, feyiz ve bereket olur. Emirin kendisine gazap ve hiddetle baktığını gören; bela ve felakete uğrar. Emirle beraber yatakta yattığını görmek; onun vazifesine adeta iştirak edecek bir dereceye işarettir. Onun saye-sinde hayır ve fayda sağlayacağına, yüksek makama terfi edeceğine delalet eder.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna