Rüyada Elma Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Elma Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Elma Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Elma Ağacı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Elma Ağacı görmek ne anlama gelir? Rüyada Elma Ağacı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Elma Ağacı dini rüya tabirlerinde Elma Ağacı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada elma ağacı; halkla görüşmeyi, yakın olmayı seven dindar biriyle tabir olunur. Rüya aleminde elma ağacı dikmek; bir yetimi büyütmek ve ona hayır yapmaktır. Bir rivayete göre, elma ağacı; güzel yüzlü, hoşsohbet, ruhu hafif, konuşmalarıyla halka faydalı olan bir şahsı temsil eder.
Bazıları dediler ki: Rüyada elma ağacı insanın himmetine, yani gayretine delalet eder. Elma ağacına sahip olduğunu gören; elde etmek için gayret ettiği şeye nail olur. Bir kavle göre elma ağacı, kuvvetli himmete yani gayrete, büyük lutuf ve yardıma işaret eder. Elma ağacına çıkmak; onun temsil ettiği şahıstan menfaat görmektir. Inmek ise, bu faydadan mahrumiyete işaret eder. Elma ağacını kesmek; kendisinden fayda sağlanacak bir zatı, veya onun gayret ve yardımını eliyle kırmaya delalettir. "Her ağaç temsil ettiği şahsa, nispet olunan şeye, rüyanın şekil ve tarzına göre tabir edilir."

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna