Rüyada El Bağlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada El Bağlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada El Bağlamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada El Bağlamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada El Bağlamak görmek ne anlama gelir? Rüyada El Bağlamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve El Bağlamak dini rüya tabirlerinde El Bağlamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada el bağlandığının görülmesi hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında parmaklarını birbirine geçirmek suretiyle el bağladığını görmesi; öyle pek hayra alâmet değildir. Bazı yorumculara göre kişinin rüyasında parmaklarını birbirine geçirerek el bağladığını görmesi; o kimseyi zor duruma sokacağına işaret şeklinde tabir olunmaktadır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında ne şekilde olursa olsun el bağladığını görmesi; o kimsenin kendi kısmetini bağladığına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyada parmaklarını birbirine geçirmek suretiyle el bağladığını görmek; hayır değildir.
Bazı tabircilere göre, parmaklarını birbirine geçirerek el bağladığını gören; bir insanı müşkül duruma sokar.
Ibn-i Sirin demiştir ki: Rüyasında bu şekilde el bağladığını gören, kendi kısmetini bağlar. Bu rüya darlık ve müşkülatı ifade ettiğinden iyi değildir.


MollaCami Tabiri : Rüyada el bağladığını görmek, hayra işaret değildir. Böyle bir rüya, gören için darlık ve meşakkata işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna