Rüyada Eğe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eğe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eğe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eğe görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eğe görmek ne anlama gelir? Rüyada Eğe nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eğe dini rüya tabirlerinde Eğe anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada eğe görülmesi her zaman için kolaylıkla tabir edilmektedir. Ünlü rüya tabircilerinin bu konuda yorumları şöyledir: İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Rüyada görülen eğenin cinsi, kullanılış şekli nasıl olursa olsun işlerde karşılaşılacak olan zorluklarla yorumlanmaktadır. Câbiru'l-Mağribî'ye göre: Bir kimsenin rüyasında bir demiri veya bakırı eğe ile eğelediğini görmesi; o kimsenin evinin işlerinin düzeleceğine, çan, zil ve benzeri şeyleri eğelediğini görmesi ise; düşmanlığa işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bir cismi eğe ile törpülemek mala, ıslah etmeye ve dünyalıktan fazla olanı atarak gönül huzuruna ermeye, Eğe görmek, iş ve düşüncede yararlı olanı ortaya çıkaran gayret ehli kimseye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Törpü.)


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Rüyada elinde eğe olduğunu görenin, müşkül işleri kolaylaşır. Eğe ile demir eğelediğini, bunu yaparken meşakkat çektiğini gören; işlerinde güçlük çeker ve zarara uğrar. Kalın eğe; ağır söz, ince eğe; latif, hoş sözdür. Eğesinin kırıldığını veya kaybolduğunu görenin işleri zorlaşır ve düzeleceğine aksi gider.
Cabir'ül Mağribi'ye göre rüyasında evinin eşyasından bir demiri veya bakırı eğelediğini gören, hizmetçilerine karşı bir hayır işler ve onların halleri düzelir. Dolayısıyle rüya sahibinin evinin işleri yoluna girer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna