Rüyada Ebegümeci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ebegümeci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ebegümeci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ebegümeci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ebegümeci görmek ne anlama gelir? Rüyada Ebegümeci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ebegümeci dini rüya tabirlerinde Ebegümeci anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında ebegümeci görmesi; o kim­senin hiç beklemediği bir sırada çok güzel bir sürprizle karşılaşacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre: Hasta bir kimsenin rüyasında ebegümeci görmesi; o kimsenin şifa bulacağına, o sağlıklı bir kişi ise hayra ve menfaate nail olacağına, kişinin rüyasında ebegümecini pişirip yediğini görmesi; o kişinin mide rahatsızlığı görmeyeceğine, bir yoruma göre de eline biraz para geçeceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bu bitkiyi görmek yahut yemek hastalıklardan kurtulmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ebegümeci gören hastaysa, şifaya kavuşur. Sağlığı yerindeyse, hayır ve menfaat görür. Ebegümeci pişirip yediğini gören; mide hastalığı çekmez. Rahatsız ise, afiyet bulur. Bir rivayete göre, eline yabancı bir yerden para geçer.


MollaCami Tabiri : Rüyada ebegümeci gören, eğer hasta ise iyileşir, sağlıklı ise hayır ve menfaat görür. Ebegümecini pişirip yediğini gören, mide hastalığı çekmez.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna