Rüyada Direk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Direk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Direk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Direk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Direk görmek ne anlama gelir? Rüyada Direk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Direk dini rüya tabirlerinde Direk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Din ve önderle tabir edilir. Gökten inen direk adil yöneticiye, Direkle birini dövmek ona zarar vermeye, direkle dövülmek bir sıkıntıya düşmeye, Direğe yaslanmak yaşlı bir kadınla evlenmeye, Direk güvenilir insana, çocuğa, mala, babaya, eşe yahut ortağa,, Direğin eğilmesi yahut devrilmesi emre itaat etmemeye, kendi bildiğini okumaya, Direğin kuyuya atılması, gömülmesi yahut göğe yükselmesi, o direğin ait olduğu yerdeki kimselerin hallerinin garipliğine, Direğin göçmesi hasta için vefat etmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Direk ve sütun hizmetçi yahut kayyimle yani idari yardımcıyla tabir olunur. Direğin düşmesi; onlardan birinin vefatına işarettir. Direk diken; hizmetçi yahut kayyim alır. Bir rivayete göre sütun; halkın işlerini düzenleyen faydalı bir kişidir.
Yerden göğe doğru yükselen direkler, dinin esaslarıyla ve Islamla tabir edilir. Bu direklerden birini kucaklamak veya ona tırmanarak göğe çıkmaya çalışmak dinin esaslarına sarılıp Ilahi Rahmete kavuşmayı ifade eder. Yerden göğe doğru yavaş yavaş yükselen direkler dua ve ibadetleri temsil eder. Rüyasında kendisinden veya bulunduğu yerden bir direğin göğe kadar ulaştığını görenin duası kabul ibadeti makbul olur. Fakat, direğin yarı yolda kalması bu yorumun tam tersidir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna