Rüyada Dilenci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dilenci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dilenci Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dilenci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dilenci görmek ne anlama gelir? Rüyada Dilenci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dilenci dini rüya tabirlerinde Dilenci anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Kişinin rüyasında dilendiğini ve para istediği kimselerin kendisine bir şey verdiğini görmesi; o kimsenin hayra kavuşacağına, rüyasında dilendiği halde bir şey verilmediğini görmesi; o kimsenin sıkıntıya kalacağına ve zarar göreceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Temiz yüzlü dilenci ilim istemeye, hayrı dilemeye, Pejmurde kılıklı dilenci zillete, pişman olunacak işlere delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında dilendiğini ve talepte bulunduğu kimselerin kendisine bir şeyler verdiğini gören, hayra ve menfaate erer. Dilendiği halde bir şey verilmediğini gören, müşkülata uğrar. Zararı olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen dilenci, ilmi öğrenen talebeye eğer istediği şey kendisine verildiyse talep ettiği ilme nail olmasına işarettir.Dilencinin alçak gönülllü ve mütevazı olması, kurtuluş ve zaferdir.Dilenciler, üzüntü ve sıkıntıya, kendisi için anz olacak fakirliğe işarettir.Bir kimsenin rüyada birtakım dilencilerin kendi malından aldıklarını görmesi, zarar ve büyük şiddete, rüya sahibinin veya kendisinin işinde çalışan yardımcıların vefat ctmelerine işarettir.Bir takım dilencilerin kendi bulunduğu yere gitmeleri, evinde meydana gelecek darılma ve perişanlığı işarettir. Evinde bulunan eşyalardan bir şey aldılarsa, bu rüya büyük zarara işarettir. Dilendiğim ve kendisine de bir şeylerverildiğini gören kimse, zelil olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna