Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Deve Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Deve Kuşu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Deve Kuşu görmek ne anlama gelir? Rüyada Deve Kuşu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Deve Kuşu dini rüya tabirlerinde Deve Kuşu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Rüyasında bir deve kuşu bulan, satın alan yahut sahip olan cömert bir kadınla evlenir. Veya güzel bir cariye alır.
Deve kuşuna binmek; harama işarettir. Fakat, bir başka görüşe göre yolculuğa delalet eder. Deve kuşunu arkasına yükleyenin, kısmeti ayağına gelir.
Dişi deve kuşu ehil ve ihsan sahibi bir zevce ve böyle bir kadınla tabir edilir. Erkek deve kuşu da hayırsever bir adamla yorumlanır. Deve kuşuna binip uçtuğunu ve bir yere indiğini gören, sefere gider. Salimen döner. Yere inmezse, geri dönmez.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen deve kuşu nimettir.Evinde bir deve kuşunu bulunduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur.Rüyada deve kuşuna bindiğini gören kimse, haram mal elde der. Yahut çöl olan bir yere yolculuk yapar.Rüyada bir deve kuşunu yüklendiğini gören kimse, bir hata işler.Deve kuşunun kanatlarına sahip oldugunu gören kimse, bir adamdan mal elde eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna