Rüyada Çocuk Düşürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çocuk Düşürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çocuk Düşürmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çocuk Düşürmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çocuk Düşürmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Çocuk Düşürmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çocuk Düşürmek dini rüya tabirlerinde Çocuk Düşürmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir erkeğin rüyasında çocuk düşürdüğünü görmesi; o kimsenin eğer öğrenci ise tahsilini tamamlamaya çalıştığına ve muradına ereceğine yorumlanır. Bir kadının rüyasında çocuk düşürdüğünü görmesi; pek hayra alâmet değildir. Bir yoruma göre: O kadının elinden malı gideceğine veya kocasının öleceğine delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre: Bir kadının çocuk düşürdüğünü görmesi; o kadının zahmet ve meşakkatten kurtulacağına işaretle tabir olunur.


Seyyid Süleyman : Rüyasında erkek çocuk düşürdüğünü gören, tahsilinde muvaffak olamaz. Arzusuna ulaşamaz.
Bir kadının çoçuk düşürdüğünü görmesi, iyi değildir. Ya malını kaybeder, ya kocası vefat eder. Ancak bazı tabircilere göre bu rüya meşakkatten kurtulmaya delalettir.


MollaCami Tabiri : Bir kadının çocuk düşürdüğünü görmesi hayır değildir.Bazı tabirciler elinden malı gider, bazılan ise kocası ölür demişlerdir.Bazı tabircilere görede bir kadının çocuk düşürmesi zahmet ve meşakkatten kurtulmasına işaret eder demişlerdir

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna