Rüyada Çıkrık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çıkrık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çıkrık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çıkrık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çıkrık görmek ne anlama gelir? Rüyada Çıkrık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çıkrık dini rüya tabirlerinde Çıkrık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada çıkrık görülmesi, kız çocuğu ile yorumlanır. Hamile bir kadının rüyasında çıkrıkla iplik yaptığını görmesi; o kadının bir kız çocuğu doğuracağına veya akrabasından birisinin bir kız çocuğu dünyaya getireceğine delalet eder. Bir kadının rüyasında iki masuralı bir çıkrık ile iş işlediğini görmesi; kız kardeşi ile birlikte evleneceğine, bir kadının rüyasında çıkrığının kırıldığını görmesi; o kadının kızı veya kız kardeşinin vefat edeceğine, bir erkeğin rüyasında çıkrık kullandığını görmesi; o erkeğin keder ve üzüntüye maruz kalacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Kuyu çıkrığı zorlukla beraber elde edilecek rızka ve ardından gelecek rahatlığa, Dokuma vs. çıkrığı helal kazanca ve meslek edinmeye, Çıkrıkçı, işlerini düzenbazlıkla halleden bir insana delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada çıkrık görmek; kız ile tabir olunur. Çıkrık ile iplik yaptığını gören bir kadın hamile ise, kız doğurur veya yakın akrabasından bir kızı evlat edinir. Bir kadın iki masuralı bir çıkrık ile işlediğini görürse, kız kardeşiyle aynı zamanda evlenir.
Çıkrığının kırıldığını gören kadının, kızı veya kızkardeşi vefat eder. Erkeğin çıkrık işlemesi üzüntü, kadınınki ise feraha işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna