Rüyada Çengel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çengel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çengel Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çengel görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çengel görmek ne anlama gelir? Rüyada Çengel nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çengel dini rüya tabirlerinde Çengel anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir çengel görmeniz; sizin topluma eziyet etinize, rüyanızda demir çengele bir şey astığınızı görmeniz; muradınıza ereceğinize yorumlanır. Bir başka yoruma göre: Rüyanızda çengel görmeniz; sizin iyi kalpli bir insan olduğunuza fakat bu iyimserliğinizin yakınlarınız tarafından takdir edilmeyip aksine istismar edildiğine, rüyanızda çengele bir şey astığınızı görmeniz; yeni bir işe atılıp başarılı olacağınıza, rüyanızda çengelden bir şey aldığınızı görmeniz; bir yakınınızdan beklemediğiniz bir yardım göreceğinize işaretle tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Zor olan şeyin üstesinden gelmeye, Kasap cengeli sevinçle birlikte üzüntüye yahut heal rızka, Paslı çengel üzüntü ve kedere delalet eder.


Seyyid Süleyman : Halka azap veren ve eziyet eden bir adamdır. Rüyasında demir çengele bir şey astığını gören muradına kavuşur.


MollaCami Tabiri : Rüyada demir çengel görmek halka azap veren bir adama delildir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna