Rüyada Çapa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çapa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çapa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çapa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çapa görmek ne anlama gelir? Rüyada Çapa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çapa dini rüya tabirlerinde Çapa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir çapa görmeniz; çektiğiniz emeğin karşılığını bacağınıza, mutlu ve huzurlu olacağınıza işaret eder. Bir rivayete göre çapa görmek; lüzumsuz işlere yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında elinde çapa ile dolaştığını görmesi; o kimsenin yapacağı işe kesin karar veremeyip boşuna zaman harcadığına, kişinin rüyasında çapa ile bir yeri kazdığını görmesi; para kazanmak için yeni bir iş düşündüğüne, rüyanızda evinizin bir odasında bir çapanın durduğunu görmeniz; sizin kararsız halinize işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kazma.


Seyyid Süleyman : Rüyada çapa görmek, istikrar, güvenlik ve sağlam temellerle yorumlanır. Çapa görmek, görüşlerinizde ve düşüncelerinizin tutarlılığına işarettir.
Öte taraftan, çapa siz engel olan, özgürlüğünüzü kısıtlayan da bir şey olabilir. Yolunda gitmeyen pürüzlü ilişkileriniz ya da geleceği olmayan bir kariyeriniz olabilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna