Rüyada Çamaşır Yıkamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çamaşır Yıkamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çamaşır Yıkamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çamaşır Yıkamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çamaşır Yıkamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Çamaşır Yıkamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çamaşır Yıkamak dini rüya tabirlerinde Çamaşır Yıkamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında çamaşır yıkadığını görmesi; o kimsenin derin bir üzüntü içinde olduğuna ve bundan kurtulmaya çalıştığına delalet eder. Rüyanızda birtakım renkli çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; büyük kederlere ve sıkıntılara maruz kalacağınıza, birtakım beyaz çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; basit bir kırgınlığa ve üzüntüye yorumlanır. Rüyanızda çamaşır yıkadığınızı görmeniz; keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza işaret eder. Rüyanızda çamaşır astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza ve selâmete eriştiğinize delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara, Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iiş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Elbise.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna