Rüyada Cilve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cilve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cilve Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cilve görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cilve görmek ne anlama gelir? Rüyada Cilve nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cilve dini rüya tabirlerinde Cilve anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda cilveli, fingirdek bir kadınla tanışıp onunla seviştiğinizi görmeniz; ömrünüzü neşe ve huzur içinde geçireceğinize, bir kadının rüyasında cilve yaptığını görmesi; o kadının sevineceğine-bir erkeğin rüyasında bir kadına cilve ettiğini görmesi; o kimsenin dünya menfaatlerini elde ederek sevinmeye çalışacağına işaretle yorumlanır. Bir erkeğin rüyasında kendisinin cilve ettiğini görmesi; o erkeğin şeref ve kıymetinin azalacağına delalet eder. Bir kadının rüyasında başka bir kadına cilve ettiğini görmesi iyiye yorumlanırken bir erkeğin bir başka erkeğe cilve ettiğinin görülmesi iyiye alâmet değildir.


Seyyid Süleyman : Bir kadının rüyada cilve ettiğini görmek; ferah ve sevinçle, kendisinin bir kadına karşı cilve yaptığını görmek; menfaat elde edip sevinmekle ve gayretle tabir edilir.
Bir erkeğin cilve ettiğini görmek, onun kıymetindeki noksana işarettir. Cilve yapmak ve bir kadının cilve yaptığını görmek; kadın için iyidir. Erkek için hayra yorulmaz.


MollaCami Tabiri : Bir kadının rüyada cilve yaptığını görmek, sevinç ve sürura kendisinin bir kadına karşı cilve yaptığını görmek dünya malı elde ederek sevinmeye işaret eder. Erkeğin erkeğe karşı cilve yapması iyi değildir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna