Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Büyümek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Büyümek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Büyümek görmek ne anlama gelir? Rüyada Büyümek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Büyümek dini rüya tabirlerinde Büyümek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda kendinizi insan şeklinden çıkacak bir biçimde büyüdüğünüzü görmeniz; iyiye alâmet değildir. Böyle bir rüya gören kimsenin bu rüyası; o kimsenin öleceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bir ağacın, bitkinin yahut herhangi bir şeyin normal gelişme seyrinin aksine aniden büyümesi, bu şeyin uğrayacağı zarara, Bir insanın anormal büyümesi onun ölümüne, Bir organın normal ölçüde büyümesi, o azanın delalet ettiği tabire uygun olara yorumlanırr. Mesela dilin büyümesi büyük söz söylemeye, kolun uzaması cömertliğe, ayağın büyümesi - ayakkabı da büyürse- dünyalığın genişlemesine vs. delalet eder. Her türlü normal büyüme, çabuk görülecek hayır ve sevinçli gelişmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Rüyasında cesedinin büyüyüp geliştiğini görmek, (eğer hastalık sebebiyle veya şişme neticesi değilse) ni'met ve malla yorumlanır. Ibn-i Sirin şöyle diyor: Muvafık olan bir şeyin büyüyüp geliştiğini görmek, salah ve hayırdır. Muvafık olmayan bir şeyin gelişmesi bunun aksidir.


MollaCami Tabiri : Rüyada insan şeklinden çıkacak derecede büyüdüğünü gören kimsenin öleceğine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna