Rüyada Bölünmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bölünmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bölünmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bölünmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bölünmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Bölünmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bölünmek dini rüya tabirlerinde Bölünmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Bazılarına göre biri tarafından belinden bölündüğünü gören, düşmanını katleder veya yener. Beklediği işi olur. Belinden ikiye bölünerek denize atıldığını ve suların üstünde yüzdüğünü gören, hükumete şikayet edilir, ama müspet cevap alır. Belinden kesilerek bölünmek ve bir yere asılmak yahut küme üzerinde teşhir edilmek; hükümdarın halk arasında meşhur olmuş bir davayı halledeceğine delalettir. Sayet, belinden bölünen adam kötü biriyse; halk davanın neticesinden dolayı hükümdara teşekkür eder. Fakat; belinden bölünen şahıs iyi biriyse; halk hükümdarın vardığı kararı beğenmez ve ona gücenir.
Belinden bölünüp bir mahale asılmak, şöhrete işarettir. Rüya sahibi iyi halli dindarsa, güzel bir ün yapar. Değilse, şöhreti kötü olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna