Rüyada Boşama Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boşama Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boşama Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boşama görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boşama görmek ne anlama gelir? Rüyada Boşama nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boşama dini rüya tabirlerinde Boşama anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Ebu Said'ül Vaaz diyor ki: Karısını boşadığını gören, zengin olur. Bir rivayete göre rüya sahibi, reisinden ayrılır yahutta vazifesinden azl olunur. Karısını kat'i surette boşadığını gören, işini terk eder. Bir daha o işe geri dönmez. Karısını boşadıktan sonra kıskanan, onu tekrar almak ister. Tabirciler kıskançlığı hırsla yorumlamışlardır.
Ibn-i Sirin demiştir ki: Rüyasında bir tek zevcesini boşayan, izzet ve itibarını kaybeder. Rüya sahibinin başka bir karısı yahutta cariyeleri varsa, malı eksilir. Evli olmadığı halde karısını boşadığını görenin, eceli yakındır.
Kirmani boşanma rüyasını şunlarla manalandırıyor: Zenginlik, ortaktan ayrılma, azl, işlerin bozulması, mal kaybı ve istenmeyen bir şeyin meydana gelmesi.
Karısını boşadığını gören, en sadık dostunu şiddetle azarlar veya onu bir suçla itham eder. Karısını bir talak ile boşayan kendisi veya karısı hasta ise şifaya kavuşur. Zevcesine üç defa boş ol diyen, hastalanır. Çok dindar bir insanın karısını boşaması, dünya işlerinden tamamen uzaklaşıp ahiret için ibadet edeceğine delalettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna