Rüyada Boğaz Hırıltısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boğaz Hırıltısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boğaz Hırıltısı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boğaz Hırıltısı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boğaz Hırıltısı görmek ne anlama gelir? Rüyada Boğaz Hırıltısı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boğaz Hırıltısı dini rüya tabirlerinde Boğaz Hırıltısı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Diyanet Ruya : Rüyanızda boğazınızda hırıltı olduğunu görmeniz; öleceğinize veya büyük bir korku içine düşeceğinize işaret eder. Bazı yorumculara göre: Bir kimsenin rüyasında boğazında hırıltı görmesi; o kimsenin abdest alacağına veya gusül yapacağına yorumlanır. İbn-î Kesîr'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında boğazında hırıltı görmesi; kesinlikle hayırlı bir işe delalet etmez. Böyle bir rüya gören kimsenin mutlaka öleceğine yahut büyük bir korkuya maruz kalacağına işaretle tabir edilir.


Seyyid Süleyman : Rüyasında boğazında hırıltı gören ya vefat eder yahutta büyük bir endişeye kapılır, korkuya düşer. Bazılarına göre boğaz hırıltısı gusl etmeye ve abdest almaya delalettir. Çünkü, bunlarda gargara yapılır.

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna