Rüyada Beyt-ül Mukaddes Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Beyt-ül Mukaddes Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Beyt-ül Mukaddes Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Beyt-ül Mukaddes görmek ile alakali tabirler, Rüyada Beyt-ül Mukaddes görmek ne anlama gelir? Rüyada Beyt-ül Mukaddes nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Beyt-ül Mukaddes dini rüya tabirlerinde Beyt-ül Mukaddes anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Beyt-ül Mukaddes'i ve Arazi-i Mukaddese'yi görmek, hayırdır. Kendisini Arazi-i Mukaddese de gören, Allah'ın emirlerini halka bildirir. Bir rivayete göre tevbe eder. Berekete ve ibadete nail olur. Cenab-ı Hakk'a itaat eder.
Kendini Beyt-ül Mukaddes'te gören, dindar olur. Emaneti muhafaza eder. Hacca gider. Selamete çıkar. Sahratullah-i Müşerrife'yi görenin, itikadı kuvvetli olur. Kudret kazanır. Beyt-ül Mukaddes'te namaz kılan, peygamberler zümresiyle haşr olunur. Burada Kur'an okuyan, kafirlerle yaptığı dini münazaraları kazanır. Beyt-ül Mukaddes'e Bab'ür Rahman'dan giren, Hakk'ın rahmetine mazhar olur. Içeri girmeyip etrafında dolaşan Hakk'ın rahmetinden uzaklaşır.
Cafer-i Sadık Beyt-ül Mukaddes ve Arazi-i Mukaddes rüyasını bereket, mağfiret, kanaat ve rahatla yorumluyor.
O civardaki mübarek yerlerden birini ziyaret etmek, (rüyada çirkin sayılacak bir hal yoksa) hayırla tabir edilir. Harem-i Cenab-ı Halil'in bulunduğu Hobrum şehrini görmek, hayır ve berekettir. Harem-i Hazret-i Ibrahim'de bulunmak ta elbette refah ve menfaattir.
Mevlid-i Cenab-ı Mesih-i Beyt-ül Lahm'de bulunan, dünyada ve ahirette ismete ve rahmete nail olur. Kabr-i Meryem'i ziyaret etmek, iyi ve dindar bir zevceye işarettir. Hulasa bu rüya hep hayırla yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna