Rüyada Bando Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bando Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bando Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bando görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bando görmek ne anlama gelir? Rüyada Bando nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bando dini rüya tabirlerinde Bando anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Sıradan bir kimsenin bando çaldığını görmek yalan habare, Bando görmek hamd ve şükürde bulunmaya, Askeri bando hareket ve berekete, Çapulcuların bando çalması ayak takımının dedikodusuna delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada bando ve mızıka görmek, devlet idarecileriyle bilhassa askeri erkan ile tabir edilir ve iyidir. Bando, savaş alanlarında askerlerin kahramanlık duygularını kamçıladığı için hayra delalet eder. Rüyasında bando ve mızıka dinlediğini gören, devlet idarecileri vasıtasıyla şeref ve mevki sahibi olur. Bandoda mızıka çaldığını gören, malını Allah (C.C.) yolunda harcar. Kapı önünde mızıka çalındığını gören ehilse, büyük bir makama gelir. Ehil değilse, büyük bir zattan hayır görür.


MollaCami Tabiri : Bilhassa devlet adamlarının bando ve mızıka görmeleri kendileri için hayra işaret eder.Bando görmek şan ve şerefle de tabir olunur.Kapışı önünde bando ve mızıka çalındığını gören, ehil biri ise büyük bir makama geçer. Bando ve mızıka alayında görülen arıza, şan ve şerefte görülecek değişikliğe işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna