Rüyada Bağırsak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bağırsak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bağırsak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bağırsak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bağırsak görmek ne anlama gelir? Rüyada Bağırsak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bağırsak dini rüya tabirlerinde Bağırsak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bağırsak görmesi; o kimsenin aile fertleri, içinde bulunduğu topluluk ve mensub olduğu millet ile tabir edilir.Rüyanızda bağırsak yediğinizi görmeniz; içinde bulunduğunuz topluluktan mal ve fayda geleceğine, bir başka yoruma göre de bir memuriyete atanacağınıza ve işe gireceğinize delalet eder.Câbiru'l-Mağribî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında bağırsaklarının karnından dışarıya çıktığını görmesi; altı şekilde tabir edilir. Bunlar da: Rızık kazanma, işe girme, haram mal elde etme, yardım isteme, kötü söz sarfetme ve çocuk olması. Bir rivayete göre de günahlardan kaçınmaya ve tövbe etmeye işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kişinin malı ve eşidir. Bağırsağın dışarı çıkması hastalanmaya, Kendi bağırsağını yemek kendi malını yemeye, Dışarı çıkan bağırsağını bir güzel toplayıp karnını yıkayarak bunu yerine koymak şerefli bir ölüme, Bağırsak hastalığı çoluk cocuğunu güçlükle ggeçindirmeye, bu hastalıktan kurtulmak refaha kavuşmaya, bağırsakta gaz olması şüpheli kazanca yahut faiz yemeye, Bilinmeyen ve çok bağırsak hazine ya da beklenmedik mala, Bağırsağın kokması şüpheli kazanca delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bağırsak, insanın kabilesi ve dostlarıyla yorumlanır. Bağırsak yediğini gören, kavminden mal elde eder. Bir rivayete göre ehilse, büyük bir memuriyete gelir.
Cabir'ül Mağribi diyor ki: Bağırsaklarının karnından dışarı çıktığını görenin, evladı vefat eder. Bir kavle göre tevbe eder.
Cafer-i Sadık bağırsak rüyasını şunlarla tabir ediyor: Haram mal, kötü söz, şefaat, evlat, maişet ve iş.
Bazıları demişlerdir ki: Birçok bağırsak aldığını görenin eline, haram mal geçer. Bağırsaklarını karışık gören aleyhinde sözler duyar. Bağırsaklarını düzeltip yerleştiren, işlerini intizama koyar ve şefaate nail olur. Bağırsaklarının ağrıdığını gören, rızk darlığı çeker. Işleri zorlaşır. Bağırsaklarını parça parça görenin, çocukları vefat eder. Kopmuş bağırsağının birbirine eklendiğini gören, evladının vefatından sonra tekrar çocuk sahibi olur yahut kaybettiği malına yeniden kavuşur.
Karnının açılıp bağırsaklarının yıkandığını gören günahlarından vazgeçer, tevbe eder. Bağırsaklarının içindeki pisliği yiyen veya cebine koyan, haram mal yer. Birine bağırsak verdiğini gören, haramdan sadaka verir. Birçok bağırsağın küme halinde yığılı olduğunu görenin akrabaları, maişet darlığı hususunda toplanıp görüşürler.
Bağırsaklarının koptuğunu fakat acı duymadığını gören, haram maldan kurtulur ve rahatlar. Dışardan bağırsaklarını tekrar karnına koyan, kaybettiği malının yerine yine haram kazanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna