Rüyada As Çiçeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada As Çiçeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada As Çiçeği Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada As Çiçeği görmek ile alakali tabirler, Rüyada As Çiçeği görmek ne anlama gelir? Rüyada As Çiçeği nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve As Çiçeği dini rüya tabirlerinde As Çiçeği anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Arabistan'da ve sıcak iklimlerde yetişen güzel kokulu, meyvesi lezzetli ve yaprakları daima yeşil kalan bu çiçek; uzun ömürlü, güzel huylu, olgun, akıllı ve asil bir aileye mensup, dost olunmaya değer bir insana delalettir. Rüyasında bir asa malik olan, yukarıdaki vasıflara sahip bir zat ile arkadaş olup, ondan hayır görür. As ağacından bir dal kırdığını gören, kıymetli bir kimseden ayrılır.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: As görmek; büyük mal ve ni'mettir. Fakat sararmış as, hastalığa işarettir.
Cafer-i Sadık diyor ki: As çiçeği; iyi huylu, dindar bir evladı ve güzel kazancı ifade eder. Bir kadının kocasına as verdiğini görmesi, evliliklerinin devam edeceğine dela-lettir. Bir dostuna demetle as veren, onunla hep arkadaş kalır.
Ebu Said'ül Vaaz şöyle diyor: As çiçeği; ahde vefa gösteren bir insana işaret eder. As; kadın içi zevcedir. Memur için devamlı vazifedir. Herkes için sevinçtir. Bir rivayete göre halka delalettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna