Rüyada Ankebût Sûresî Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ankebût Sûresî Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ankebût Sûresî Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ankebût Sûresî görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ankebût Sûresî görmek ne anlama gelir? Rüyada Ankebût Sûresî nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ankebût Sûresî dini rüya tabirlerinde Ankebût Sûresî anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Nüzhetü'l-Mecâlis adlı kitaba göre bir kişinin rüyasında Ankebût Sûresi'ni okuduğunu görmesi; o kimsenin ve aile ferdlerinin Allah tarafından korunacağına delalet eder. İbn-i Sîrîn'in yorumu da bu doğrultudadır. Ayrıca rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına ve düşman şerrinden emin olacağına işaret eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin rahmetullahın beyanına göre Ankebut Suresini rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu işiten eceli gelinceye kadar muhafaza olunur.
Kirmani demiştir ki: Korkudan kurtulur. Emniyete kavuşur. Hastalığı şifa bulur. Müthiş bir işten selamete çıkar. Allah tarafından kolaylık hasıl olur. Ser düşmandan kurtulur.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Düşmanına galip gelir. Onu kahreder.
Abdulgani şöyle diyor: Vefat ettiği ana kadar Hüda onu muhafaza eder. Emniyet içinde yaşar.
Ibn-i Kesir ile Nafi'ye göre rüya sahibi düşmanını yener. Allah-ü Teala Hazretleri kendisini korur ve saklar. Mükafata hak kazanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna