Rüyada Alaca Hastalığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Alaca Hastalığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Alaca Hastalığı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Alaca Hastalığı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Alaca Hastalığı görmek ne anlama gelir? Rüyada Alaca Hastalığı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Alaca Hastalığı dini rüya tabirlerinde Alaca Hastalığı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında alaca hastalığına yakalandığını görmesi; o kimsenin toplum içinde saygınlığına ve Allah tarafından çok mala sahip olacağına yorumlanır. Bir kimsenin vücudunda birçok alaca hastalığı lekeleri olduğunu görmesi; istemediği bir işin olacağına bu hastalıktan kurtulduğunu görmesi ise; mal sahibi olacağına yorumlanır.Bir başka tabire göre: Rüyada alaca hastalığına yakalandığını gören kimse; istemediği ve sevmediği bir kimse ile arkadaş olacağına işaretle tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Abraş.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, cüzzam gibi tabir olunur. Alaca hastalığa tutulduğunu gören, halk arasında itibara kavuşur. Mal ve ni'met sahibi olur.
Vücutta birçok baras (alaca) lekesi veya bir tek leke görmek, talep edildiğinde verilmeyecek mala veya sebebi bilinmeyen söze işarettir. Bir rivayete göre, rüya sahibinin ikrah eylediği bir iş meydana gelir.
Bu hastalıktan kurtulup şifaya kavuşmak mala delalet etmez. Fakat, hayırla yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada alaca hastalığına tutulduğunu gören kimse halkarasında saygı ile anılmaya ve Allah (C.C.) tarafından da çok mala sahip olur.Vücudunda bir çok alaca hastalığı lekeleri olduğunu görmek, ikrah ettiği bir işin olacağına, bu hastalıklardan kurtulup iyileştiğini görmek, mal sahibi olacağına işaret etmez ise de iyi ve hayırlıdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna