Rüyada Aksırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Aksırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Aksırmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Aksırmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Aksırmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Aksırmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Aksırmak dini rüya tabirlerinde Aksırmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Şüpheli şeylerin açığa çıkmasına, Sıkıntıda olanın bundan kurtulmasına, fakir için yardıma, insanlardan gelecek dünyalık yardıma, borçlunun borcunu ödemesine, Birinin aksırdığını ve ona 'Yerhamükellah' yahut 'Çok yaşa' dediğini görmek insanlara yardım ettmeye ve bundan sevap kazanmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında aksırdığını gören, şüphe ettiği bir konuda kanaat getirir.
Bazı tabirciler bu rüya için şunları söylemişlerdir: Aksırdığını gören, Cenab-ı Hakk'a çok hamd eder ve ilahi rahmete nail olur. Hasta ise, şifaya kavuşur. Uzun bir ömür sürer. Arka arkaya defalarca aksırmak; afiyete işarettir. Fakat, bir kısım yorumcuya göre sağlıklı insanın rüyada aksırması, hastalık habercisidir.


MollaCami Tabiri : Rüyada aksırmak, şüphe edilen şeyin açıklık kazanmasına işaret eder. Rüyada aksırmak, hasta için ölüme veya kendisini muzdarip edecek kedere işaret eder. Rüyada aksıran kimse sıkıntı içinde ise kurtulur, fakir ise,kendisine yardım edilir.Eğer rüya sahibi borçlu olursa, bocunu ödemeye çalışır. Eğer nezleli ise, kurtulur. Bazen aksırmak nezleye işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna