Rüyada Ağaç Kavunu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ağaç Kavunu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ağaç Kavunu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ağaç Kavunu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ağaç Kavunu görmek ne anlama gelir? Rüyada Ağaç Kavunu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ağaç Kavunu dini rüya tabirlerinde Ağaç Kavunu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada ağaç kavunu (Utruç Ağacı) görmek; ahlakı ve şöhreti güzel, her türlü insanla görüşen, onlara iyi muamele eden bir zat ile tevil edilir. Bir rivayete göre işleri gizli, sırrına kimse tarafından vakıf olunamayan bir adamla, başka bir görüşe göre ise, iyi davranmaya gayret eden, cömert bir şahısla yorumlanır.

Ağaç kavunu, tatlı limon veya portakal ağacı gibi de tabir edilir.


MollaCami Tabiri : Ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu ve evlad sahibi bir kadına, Bazen mümin ve Kuran okuyan kimseye, ilme ve amele, Bazen de ülfet ve muhabbete işaret eder. Bazı tabirciler, bir ağaç kavununun, çocuğa, işaret edeceğini söylemişlerdir. Bazı tabirciler ise ağaç kavununu kötü görerek, onun görülmesi nifaka işaret eder, derler.San ağaç kavunu görmek ise senenin bolluğu ile beraber hastalık olmasına, işarettir. Odasında ağaç kavununun olduğunu gören kadının hürmete değer bir oğlu olur.Erkeğin rüyasında bir kadının kendisine ağaç kavununu verdiğini görmesi erkek çocuğunun olmasına işaret eder.Bir kimse başkasına ağaç kavunu attığını görse onunla arasında hasımlık ve damat olma arzusu olduğu şeklinde yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna